+370 5 2608731 info@dgm.lt
lt_LTen_US

KROVINIŲ GABENIMAS KELIŲ TRANSPORTU

Šiuo metu vienas prieinamiausių ir ekonomiškai labiausiai pasiteisinusių transporto paslaugų rūšių –  tarptautinis krovinių gabenimas kelių transportu. Išvystytas ir patogus kelių tinklas leidžia gabenti krovinį beveik visomis kryptimis kontinento ribose. Būtent dėl šių priežasčių krovinių gabenimas kelių transportu ilgainiui tampa vis populiaresnis. Krovinių gabenimas autotransportu turi šiuos privalumus:

  • patikimas ir greitas pristatymo būdas;
  • krovinio pristatymas į paskirties vietą;
  • krovinio gabenimas optimaliausiu maršrutu;
  • galimybė nukrypti nuo suplanuoto maršruto tam, kad būtų pakrautos kitos prekės, taip sumažinant transportavimo kainą ir pristatant krovinį laiku, nepaisant pasikeitusių sąlygų.

Daliniai kroviniai:

Krovinių gabenimas nuo durų iki durų (siuntą paimame iš sutartos vietos ir nuvežame nurodytu adresu). Bet kokios rūšies, dydžio krovinių gabenimas (įskaitant pavojingus, negabaritinius, rinktinius ir kt. krovinius);

Surenkamieji (Rinktiniai) kroviniai:

Krovinių gabenimas nuo durų iki durų (siuntą paimame iš sutartos vietos ir nuvežame nurodytu adresu). Bet kokios rūšies, dydžio krovinių gabenimas (įskaitant pavojingus, negabaritinius, rinktinius ir kt. krovinius).