+370 5 2608731 info@dgm.lt
lt_LTen_US

APIE ĮMONĘ

DGM FREIGHT ir DGM įmonių grupė stabiliai ir patikimai dirba nuo 2007 metų. Mes teikiame pilnų ir dalinių krovinių vežimo bei ekspedijavimo paslaugas. Jei siekiate surasti nedidelę, bet kvalifikuotą ekspedijavimo įmonę, geriausias pasirinkimas – DGM FREIGHT!

Mes ilgai dirbome tam, kad suburtume komandą profesionalių darbuotojų, todėl jau dabar galime pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Mūsų kompanijoje dirbantys aukščiausios klasės specialistai padės Jums sutaupyti pinigus ir laiką, juk mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės transportavimo procesą padaryti kiek galima labiau kokybišką, patikimą ir greitą.

DGM FREIGHT siūlo paslaugas, kurios apima visą kompleksą įvairių sričių, susijusių su krovinio gabenimo bei ekspedijavimo organizavimu. Mūsų ekspeditorių veikla apdrausta civiline atsakomybe kompanijoje „Marine Underwriting Services“ SIA.

Mes didžiuojamės būdami sąžininga kompanija, dirbdami savo ir įmonės klientų labui, bei dedame daug pastangų klientų poreikiams išsiaiškinti. Siekiame tapti partneriais krovinių vežimuose tarp Lietuvos ir Didžiosios Britanijos, norime būti daugiau, nei “balsas” kitame laido gale!

Krovinio ekspedijavimas – tai mūsų įmonių grupės siūlomas paslaugų kompleksas, kuris optimizuoja krovinių pristatymo procesą. Į šį kompleksą įeina:

  • reikiamos technikos parinkimas: kroviniai gali būti skirtingo dydžio, taip pat gali skirtis kiti svarbūs jų atributai, į kuriuos transportavimu užsiimanti įmonė turi atsižvelgti, organizuojant krovinio gabenimo procesą;

  • maršruto projektavimas: kokybiškam krovinio gabenimui reikia kruopščiai suplanuoti transporto judėjimo maršrutą, ypač jei krovinys turi būti pristatytas per trumpą laiką; maršruto projektavimas – tai viena svarbiausių krovinio ekspedijavimo paslaugų;

  • reikalingų dokumentų sutvarkymas: transporto kompanija turi pasirūpinti visais transportavimui reikalingais dokumentais;

Krovinių gabenimo paslaugos neapsiriboja krovinio perkėlimu iš taško A į tašką B. Tai kompleksinis procesas, apimantis įvairius veiksmus su kroviniu ir kroviniui būtinais dokumentais; pirmiausia, turi būti tinkamai paruošti dokumentai prieš priimant krovinį; antra, skirtingi kroviniai reikalauja skirtingų įrenginių pakrovimui ir iškrovimui, taip pat žmogiškųjų išteklių; jei krovinio gabenimo metu yra kertamos valstybių sienos, reikalingas ir muitinės įstatymų išmanymas ir t.t.

Ekspedijavimas numato, kad visi krovinio gabenimo etapai bus įvykdyti, besilaikant visų privalomų reikalavimų. Mūsų krovinių gabenimo firma savo klientams siūlo pilną paslaugų, susijusių su krovinio gabenimu ir ekspedijavimu, kompleksą. DGM ir DGM FREIGHT įmonių grupė turi didelę patirtį, reikalingą sėkmingai veiklai šioje srityje.